کارگروه مشاوران حقوقی

مشاوره حقوقی بر تمام قوانین کشور و نظام اسلامی آگاهی کامل دارد،

وی این قوانین را به صورت عملی به اجرا درآورده و دارای تجربه فراوان در قسمت هی مختلف حقوقی است.

مشاوران حقوقی با روال کار پرونده شما آشنایی کامل دارند و شما را راهنمایی می کنند که از چه مسیری اقدام کنید و چه کار هایی را انجام دهید تا زود تر به نتیجه برسید.

وکیلان پایه یک داد گستری

قضات باز نشسته

کارمندان باز نشسته دادگستری

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی املاک

مشاوره حقوقی کیفری

مشاوره مستغلات

مشاوره حقوقی قوانین کار و تامین اجتماعی

مشاوره، نظارت، اجرا

همه ما به عنوان یه شهروند ، حقوقی داریم که بسیار گسترده اس و موارد زیادی و شامل میشه. می تونم برات چند تا مثال ساده بزنم. ازدواج، طلاق، چک، انحصار وراثت ، خرید و فروش ملک و… می بینی، هر کدوم از ما ممکنه تو طول زندگیمون این موارد و تجربه کنیم. مطمئنا نمی تونیم تمام قوانین حقوق رو بخونیم، تا هر موقع که مشکلی برامون پیش اومد، از حقوقمون دفاع کنیم. پس احتیاج داریم یه نفر این کار رو برامون انجام بده.

وقتی یه مشکلی برامون پیش میاد ، تو مرحله اول بهتره راجع به اون مشکل با یه مشاور مطلع صحبت کنیم، راه و چاه و ازش بپرسیم و بدونیم تا چه حد گرفتار شدیم و بایدها و نبایدها رو بفهمیم. وقتی راه برامون مشخص شد، اون وقت می تونیم اقدام کنیم و از یه وکیل توانمند استفاده کنیم.

مجموعه کارآما تمام این موارد و پیش بینی کرده و شرایطی و فراهم کرده که هر شهروند به راحتی بتونه مشورت بگیره، وکیل انتخاب کنه و حتی درخواست کنه که بر کارش نظارت بشه. کافیه به این مجموعه ملحق بشی با مشاوران صحبت کنی. اون وقت تو کمترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه یه مجموعه جامع از مشاوران، مجریان و ناظران رو در اختیار داری که مشکلت و حل میکنن.