کارگروه مشاوران حسابداری

مشاور حسابداری، دارای تحصیلات عالی در زمینه حسابداری و مالی میباشد، علاوه بر تحصیلات، وی تجربه کاری فراوانی را در زمینه حسابداری کسب کرده است.

انجام امور حسابداری شرکت ها و سازمتنهای بزرگ و همچنین نظارت بر کار حسابدارن، به عنوان حسابدار ارشد، از نمونه تجارب یک مشاوره حسابداری می باشد.

مشاوره حسابدار ، با توجه به هدف و کار مجموعه شما، نیاز های حسابداری مجموعه تان را بررسی می کند، به شما راه حل مناسب ارائه می دهد تا با صرف کمترین زمان و هزینه بتوانید حسابداری مجموعه خود را انجام دهید.

حسابداران بازنشسته

حسابداران فعال در سازمان های دولتی و خصوصی

حسابداران فعال در بخش مالی و اداری

مدیران باز نشسته

حسابدار

مشاوره مالی

مشاوره تنظیم و کنترل کلیه اسناد مالی و حسابداری

مشاوره گزارش های مالی

اخذ تسهیلات بانکی

حل اختلاف مالی بین شرکا

سایر خدمات مالی

مشاوره، نظارت، اجرا

مجموعه تجاری شما هر روز با مسائل مالی مختلفی رو به روست. خرید، فروش، سود، بستانکار، بدهکار و … مواردی است که بار ها نام آن ها را در روال مسائل اقتصادی خود شنیده اید.

هر مجموعه برای موفقیت در کار خود نیاز دارد که حساب و کتاب های مالی اش به درستی و به موقع انجام شود. شما نیاز دارید که بدانید مجموعه شما در چه حدی به حسابداری نیاز دارد، شاید هر روز، یا به صورت نیمه وقت یک حسابدار بتواند مسائل مالی مجموعه شما را نظم ببخشد.

این موضوعی است که مشاوره حسابداری کاراما در مورد آن به شما کمک می کند . می توانید برای انتخاب حسابدار و فعال کردن بخش حسابداری مجموعه خود از کارآما کمک بگیرید. فرقی نمی کند، یک مجموعه تازه تاسیس باشید و یا یک شرکت در حال کار، هر زمان که اقدام کنید در کنارتان هستیم تا موارد مالی شما را حل و فصل کنیم. انتخاب یک شیوه حسابداری مناسب، خرید نرم افزار خوب و راه اندازی سیستم حسابداری در تخصص ماست.

کاراما این امکان را برای شما در نظر گرفته است که بعد از دریافت مشاوره های لازم بتوانید وارد فاز اجرایی شوید و یک حسابدار از این مجموعه انتخاب کنید.

ما بهترین پیشنهاد ها را برای سر و سامان بخشیدن به اوضاع مالی، مجموعه شما داریم و اگر بخواهید بر کار حسابداریتان نظارت می کنیم.