مشاوره خرید نرم افزار

بنگاههای اقتصادی در بدو تاسیس و یا در مسیر توسعه همواره با نیازهای مختلفی در زمینه های نرم افزاری روبرو هستند و نرم افزارهای مالی از مهمترین آنها است .

برندهای نرم افزاری بسیار زیادی در کشور موجود است که در زمینه مالی نسخ متعددی هم ارائه نمودند و نام گذاری هایی مانند نسخه فروشگاهی ، شرکتی ، تولیدی ، صنعتی ، مالی ، جامع ، تحت شبکه و یا تحت وب و ….  ، حتی برخی اقدام به خصوصی سازی نرم افزارها برای صنوف مختلف نموده اند مانند حسابداری لوازم خانگی ، حسابداری رستوران ، حسابداری گل فروشی و … اما با توجه به تخصصی بودن نرم افزارها و دیدگاههای متفاوت مدیران مالی در بنگاههای اقتصادی ، انتخاب نرم افزر به یکی از دغدغه های مدیران مالی و صاحبان کسب و کارتبدیل شده است .

مشاوران کارآما با توجه به دایره وسیع کاری خود در صنوف مختلف و اشراف کامل به اکثر نرم افزارهای مطرح در حوزه مالی ، این امکان را دارد که نوع فعالیت و دامنه کار و چشم اندازهای آتی را در کسب و کار شما تجزیه و تحلیل نموده و در مدت زمان بسیار کوتاه تعدادی از نرم افزارهای مناسب با فعالیت شما را معرفی نماید . بدیهی است در این صورت ضمانت اصالت محصول ، کارایی و تناسب با نوع فعالیت شما با مجموعه کارآما خواهد بود و در صورت لزوم نصب ، آموزش و پشتیبانی از نرم افزرهای شما را نیز بعهده خواهیم گرفت.